Dlaczego warto z nami współpracować? Ponieważ...

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my"

Henry Ford, 1923r.

To właśnie my

CreaNET to zespół wyspecjalizowanych programistów, którzy pasjonują się tym co robią. Pozytywne nastawienie, motywacja i gotowość do działania - to nasze główne cechy. Dlatego możesz być pewien, że zajmiemy się Twoją firmą najlepiej jak tylko potrafimy.

Zapewniamy pomoc w każdym aspekcie branży IT m.in. w zakresie obsługi informatycznej, dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i wiele wiele więcej. Zaprogramujemy wszystko, co tylko będziesz chciał. Jeśli szukałeś swojego zespołu IT, to właśnie go znalazłeś!

Firma CreaNET powstała, aby pomóc wszystkim przedsiębiorstwom w codziennym funkcjonowaniu.

Oferujemy wsparcie dużą wiedzą i ponad dwunastoletnim doświadczeniem z branży sieci telekomunikacyjnych. Proponujemy wiele sprawdzonych rozwiązań, które niejednokrotnie znalazły uznanie w małych, jak i w średnich przedsiębiorstwach zajmujących się świadczeniem usług szerokopasmowych dla swoich klientów.

Wspieramy kompleksowo usługi świadczone we wszystkich branżach, nie tylkona rynku telekomunikacyjnym. Doskonale wiemy, że dopiero pełna automatyka wszystkich usług przy niewielkich nakładach finansowych pozwala firmom rozwinąć skrzydła.

Szybka pomoc czy długotrwała współpraca?

Potrzebujesz długoterminowej opieki IT? Świetnie! Dzięki temu, że cały czas jesteśmy w kontakcie, masz nas praktycznie na wyciągnięcie ręki, a nasz ogromny wachlarz umiejętności zapewni kompleksową obsługę IT w Twojej firmie.

Potrzebujesz profesjonalnej ale jednorazowej pomocy? Nie ma sprawy! Uwielbiamy wyzwania i przy tym umiemy pracować pod presją czasu. W szybki i precyzyjny sposób zajmiemy się Twoją firmą.

Nie wierzysz???

W obecnych czasach podstawą funkcjonowania każdej firmy jest komputer i Internet. Mało kto może sobie pozwolić na awarie tych urządzeń i przestoje w pracy. Dlatego też dostęp do szybkiej pomocy specjalistów w zakresie informatyki jest dziś na wagę złota. Potwierdzają to badania naukowe na temat outsourcingu w Polsce i korzyści z niego wynikających. Dla przykładu Orange Insights, wskazuje w swoich badaniach, że głównymi powodami, dla których badane firmy decydują się na korzystanie z outsourcingu IT są: dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz możliwość optymalizacji kosztów (po 53%). Dla ponad połowy badanych (60%) największą zaletą outsourcingu IT jest możliwość redukcji kosztów. Kolejną najważniejszą zaletę stanowi możliwość rozwoju zasobów informatycznych bez inwestycji w fizyczną część infrastruktury firmy (50%).

Kolejne wyniki badań przeprowadzonych przez KPMG International, wskazują, iż wśród powodów dla których firmy zakupią usługi outsourcingu w następnych dwóch/trzech latach, jest: cięcie kosztów (26%), poprawa jakości (21%) oraz dostęp do umiejętności, doświadczeń i wiedzy (19%). Zauważono, że od kilku lat przedsiębiorstwa skupiały się na redukcji kosztów oraz centralizacji własnych serwisów, i rzeczywiście 65% badanych firm posiada globalnie scentralizowane funkcje IT. Dodatkowo coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z tzw. Globalnych Usług Biznesowych (GBS), czyli rozwiązań stosowanych w chmurze obliczeniowej. Badania potwierdzają, iż ponad 1/3 Klientów (34%) uważa, że funkcja IT jest w zakresie usług (GBS) i ponad 1/5 Klientów (22%) uważa że IT jest także bodźcem dla innych funkcji biznesowych w GBS. Ponadto 24% badanych firm twierdzi, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w ciągu kolejnych najbliższych lat IT będzie stanowiło coraz większą część GBS.

Jak widać outsourcing IT to przyszłość, w którą warto inwestować. Zadbaj razem z nami o przyszłość Twojej firmy, wyprzedź konkurencję i ciesz się zaoszczędzonymi pieniędzmi i wzrostem obrotów Twojego biznesu!

Do góry